В рамках офіційного візиту прем'єр-міністра Греції Алексіса Ципраса в Україну 9 лютого за ініціативи Посольства Греції та Асоціації Грецьких Підприємців відбувся греко-український бізнес-форум, у якому взяли участь понад 150 осіб, в основному підприємці і представники від різних компаній. У центрі уваги учасників та гостей бізнес-форуму були питання, пов'язані з економічними можливостями двох країн, зокрема мова йшла про особливості ринків України та Греції, а також про плани щодо бізнес-інвестицій.
У першій частині бізнес-форуму виступили голова «Фонду Бумбураса» та Президент Асоціації Грецьких Підприємців та Підприємств Пантелеймон Васильович, Голова наглядової ради «Піреус Банку» в Україні Янніс Кіріакопулос, президент Торгово-Промислової Палати України, яка приймала учасників Форуму, Геннадій Чижиков, народний депутат Дмитро Лубинець та представник грецьго уряду- Генеральний Секретар з міжнародних економічних відносин МЗС Греції Георгіос Ципрас. Пан Бумбурас у своїй промові описав ті галузі, які можуть зацікавити потенційних грецьких інвесторів- виробництво продуктів харчування, сільськогосподарська галузь. Також він дав пораду тим грецьким підприємцям, які планують розпочинати діяльність в Україні: «Ринок України, безумовно, є складним і має свої особливості, але водночас він є і цікавим для потенційних інвесторів. З нашого боку необхідні правильна організація, вивірені кроки, терпіння, і найголовніше: ми, греки, повинні з повагою ставитися до тих правил гри, які нам диктує Україна, і адаптуватися до існуючих ринкових умов».
У своїй промові пан Кіріакопулос описав ситуацію, яка склалася в Украні, беручи до уваги усі проблеми,які спіткали країну, особливу увагу приділяючи банківському сектору та висловив впевненість в тому, що ситуація покращується. Окремо він торкнувся питання туризму до Греції і відмітив, що, хоча останнім часом він і розвивається, але необхідного результату досягнуто не було.
Пан Ципрас повідомив, що грецькі інвестиції в Україну перевищують 500 млн доларів і охоплюють широкий спектр різних видів діяльності (банківський сектор, будівництво, видобування та переробка алюмінію, переробка вторинної сировини, судноплавство, туризм тощо). Втім, чиновник зазначив, що потенціал греко-українських економічних відносин цим далеко не вичерпано і потрібно ще багато зробити.
Після закінчення виступів грецькі і українські бізнесмени сіли за стіл переговорів з метою обговорення можливостей потенційного партнерства. Компанії грецької делегації займаються діяльністю в таких сферах, як хутра, медичний туризм, імпорт та експорт продуктів харчування тощо.
Більшість учасників прийшли до висновку, що, незважаючи на кризу, в обох країнах існують можливості для бізнесу в багатьох галузях економіки. Але для того щоб отримати відчутні результати, необхідні воля і чіткий план.